Kontenery używane

   Używane kontenery socjalno-biurowe stanowią alternatywę dla klientów, którzy ze względu na ograniczone środki finansowe nie zdecydują się na zakup nowego kontenera. Obecnie w ofercie sprzedaży posiadamy kontenery używane różnego typu i o różnym stanie technicznym, mogące spełniać różnorodne funkcje użytkowe.
   Używane kontenery sanitarne występują w naszej ofercie w różnych konfiguracjach asortymentowych, wśród których każdy klient powinien znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Na wyposażenie poszczególnych sanitariatów składają się umywalki, kabiny natryskowe, pisuary i muszle ustępowe.
   Używane kontenery magazynowe 6-metrowe o solidnej, stalowej konstrukcji i niezwykle trudnych do sforsowania wrotach, można obejrzeć na naszym placu składowym w Krakowie przy ul. Nowohuckiej.
   Kontenery tzw. stróżówki charakteryzują się dwa razy mniejszymi od standardowych kontenerów rozmiarami i dużą powierzchnią okienną, z wielkim powodzeniem służyć jako małe budynki strażnicze m.in. na placach budowy czy płatnych parkingach, jak również tymczasowe portiernie czy kasy biletowe.

 

 

Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisu i zdjęć w całości lub w części bez zgody firmy „COMBROS” ORZECHOWSCY Sp. J. jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.