Kontenery nowe

   Nowe kontenery biurowe ze względu na swoją funkcjonalność oraz estetyczne wykończenie doskonale nadają się do wykorzystania jako powierzchnie biurowe, usługowo-handlowe, szatniowe a nawet mieszkalne. Modułowa budowa kontenera pozwala na etapie montażu dostosować jego układ do indywidualnych potrzeb klienta, jak również łączyć kontenery w zestawy o dowolnej powierzchni i układzie pomieszczeń.
   Małe kontenery biurowe są alternatywą dla klientów, którzy potrzebują mniejszej powierzchni użytkowej (1/2 powierzchni standardowego kontenera). Ze względu na małe rozmiary i większą ilość okien doskonale sprawdzają się również jako wartownie, portiernie, punkty informacyjne, a nawet kasy biletowe.
 
Kontenery fekalne to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy na budowie nie ma instalacji kanalizacyjnej lub gdy podłączenie kontenera sanitarnego do takiej instalacji z różnych przyczyn nie jest możliwe. Oferowane przez nas zbiorniki na nieczystości posiadają przyłączenie kanalizacyjne oraz otwór do wypompowywania ścieków.

 

Zgodnie z Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170, kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie opisu i zdjęć w całości lub w części bez zgody firmy „COMBROS” ORZECHOWSCY Sp. J. jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.