K O N T A K T

SIEDZIBA FIRMY:

„COMBROS” ORZECHOWSCY Spółka Jawna
ul. Sołtysowska 12, 31-589 Kraków

tel. (12) 642 27 77
(12) 644 62 97
fax. (12) 44 66 727, (12) 642 27 48
e-mail: biuro@combros.pl

pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00 – 17:00

Informacja telefoniczna w soboty
w godzinach 7:00 – 13:00

 

MAPKA DOJAZDOWA:

Wyświetl większą mapęLokalizacja GPS: 50.064°N, 20.016°E

 

Dział Sprzedaży i Wynajmu:

mgr Jakub Adamczyk
tel.: (12) 680 27 62
tel. kom.: 509 902 827
e-mail: j.adamczyk@combros.pl
skype jakub.adamczyk.combros
jadamczyk
Angelika Litwin
tel.: (12) 680 27 53
tel. kom.: 602 116 806
e-mail: a.litwin@combros.pl
skype a.paos
a.paos
mgr Sebastian Szeliga
tel.: (12) 680 27 64
tel. kom.: 505 037 033
e-mail: s.szeliga@combros.pl
skype combros_mariusz
sszeliga
mgr Tomasz Indyka
tel.: (12) 680 27 50
tel. kom.: 735 918 162
e-mail: t.indyka@combros.pl
skype t.indyka
Knapik

Dział Księgowości:

mgr inż. Anna Jaćkiewicz – Tokarz
tel.: (12) 680 27 51
tel. kom.: 509 902 737
e-mail: a.jackiewicz@combros.pl
skype ania_combros
mgr Katarzyna Niedośpiał
tel.: (12) 680 27 61
tel.: 509 902 605
e-mail: k.niedospial@combros.pl
skype k.niedospial
mgr inż. Krystyna Kuźma
tel.: (12) 680 27 53
tel. kom.: 509 903 110
e-mail: k.kuzma@combros.pl
skype krysia_combros
kkuzma
Adres do wysyłki i otrzymywania faktur drogą elektroniczną: faktury@combros.pl
Sprawdzenie sumy kontrolnej faktur wysyłanych drogą elektroniczną: Faktury

Dział Finansów:

mgr inż. Bożena Radomska
tel.: (12) 680 27 63
tel. kom.: 508 197 965
e-mail: b.radomska@combros.pl
skype radomska.b
Paulina Tomaszewska
tel.: (12) 680 27 66
tel. kom.: 735 918 154
e-mail: p.tomaszewska@combros.pl
skype paulina_combros

Dział Transportu:

Mariusz Paos
tel.: (12) 680 27 52
tel. kom.: 513 189 715
e-mail: m.paos@combros.pl
skype m.paos
Marta Majcher
tel.: (12) 680 27 51
tel. kom.: 509 902 758
e-mail: m.majcher@combros.pl
skype m.majcher.combros

Dział Windykacji:

Agnieszka Kućmierz
tel.: (12) 680 27 57
tel. kom.: 509 902 976
e-mail: a.kucmierz@combros.pl
skype a.kucmierz
Bartłomiej Orzechowski
tel.: (12) 680 27 69
tel. kom.: 508 053 023
e-mail: b.orzechowski@combros.pl
skype walnut_bartek

Dział Zaopatrzenia:

Teresa Kacprowicz
tel.: (12) 680 27 59
tel. kom.: 508 196 722
e-mail: t.kacprowicz@combros.pl
skype teresa_combros
Dyrektor Zarządzający
Marcin Orzechowski
tel.: (12) 680 27 55
tel. kom.: 513 085 788
e-mail: m.orzechowski@combros.pl
skype combros_marcin
Dyrektor Rozwoju i Organizacji Oddziałów
Grzegorz Tokarz
tel.: (12) 680 27 58
tel. kom.: 512 484 655
e-mail: g.tokarz@combros.pl
skype grzemoni-biuro
PEŁNE DANE SPÓŁKI:
COMBROS” ORZECHOWSCY Spółka Jawna 30-698 Kraków, ul. Wróblowicka 34 NIP: 679-13-14-665 REGON: 350716397Zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS: 0000324834INGBANK ŚLĄSKI 75 1050 1445 1000 0023 3952 4429